na predaj - Priestranný dvojgeneračný dom 15 min od Bratislavy v Lozorne

Priestranný dvojgeneračný dom 15 min. od Bratislavy

425.000 €

Dvojgeneračný dom v Lozorne zaujme nielen svojou nadštandardnou rozlohou, ale aj netradičným dispozičným riešením. Zaručene vás osloví aj lokalita, ktorá ponúka mnoho miest na oddych a voľnočasové aktivity.

Dom sa nachádza na parcele s výmerou 557 m2 v tichej slepej uličke, ktorej koniec lemuje borovicový les. Dva samostatné vchody zabezpečujú súkromie pre dve samostatné rodiny.

Taktiež môže byť vhodným riešením v prípade, že potrebujete spojiť bývanie s podnikaním, kedy vám jeden z priestorov ponúkne zázemie pre váš biznis. Priestranné izby sú vďaka veľkým oknám krásne presvetlené, čo vytvára v celom dome príjemnú atmosféru.

Pivničný priestor s rozlohou až 120 m2 je vďaka možnosti temperovania možné využiť ako komfortný odkladací alebo skladový priestor.

K dispozícii je taktiež garáž a až 5 parkovacích miest pred domom.

DISPOZÍCIA:

1.NP – cca 110 m2 – 3 izb.

 • vstupná chodba
 • 2 samostatné izby
 • kuchyňa prepojená s ďalším otvoreným priestorom a obývacou izbou
 • samostatné WC
 • kúpeľňa s WC, sprchovým kútom a priestorom pre práčku so sušičkou
 • schodisko do pivnice

2.NP – cca 125 m2 – 5 izb.

 • vstupné schodisko
 • 3 samostatné izby, z toho jedna mezonetová
 • kuchyňa s veľkým otvoreným priestorom prepojená s ďalšou izbou (priestor pri kuchyni je možné zariadiť ako obývaciu miestnosť a izbu ponechať ako ďalšiu samostatnú spálňu)
 • priestranná kúpeľňa s WC, vaňou a sprchovým kútom

Pivnica – cca 120 m2

 • priestranná chodba
 • 5 samostatných miestností

Garáž – cca 15 m2

 • otváranie na diaľkové ovládanie
 • pod garážou sa nachádza pivničný priestor, ktorý slúžil na servis automobilov

REKONŠTRUKCIA DOMU:

Interiér:

V roku 2021 prebehla čiastočná rekonštrukcia domu. Na 1. NP boli vymenené podlahy a dvere so zárubňami. Kompletnou zmenou prešla aj kúpeľňa a samostatné WC, ktoré dostali moderný vzhľad a funkčné využitie každého centimetra. Všetky interiérové steny vrátane pivničných boli vymaľované.

Exteriér:

Nový náter bol aplikovaný aj na vonkajšie steny.

V záhrade je položený nový trávový koberec a vytvorené miesto pre váš relax. V zadnej časti pozemku sa nachádza plocha, ktorá slúži ako základ na stavbu altánku alebo záhradného domčeka a pre milovníkov wellnessu aj sauny alebo vírivky.

INŽINIERSKE SIETE:

Plyn, elektrina, kanalizácia a obecná voda. Na polievanie záhrady slúži studničná voda.

Internet: optika – Telekom

LOKALITA:

Obec Lozorno sa nachádza 20 km od Bratislavy v blízkosti západných svahov Malých Karpát, ktoré sa pýšia viacerými chránenými prírodnými biotopmi európskeho významu. Rýchle dopravné spojenie s hlavným mestom  zabezpečuje diaľnica D2 s priamym zjazdom pri obci, ale aj autobusové a vlakové spojenie; vlaková stanica je od domu vzdialená len 10 minút pešej chôdze.

Obec má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská a základná škola (1.-9. roč.) a pre umelecky nadané deti aj základná umelecká škola. K dispozícii je zdravotné stredisko, pošta, kostol, obchody, reštaurácie, športovci nájdu vyžitie na futbalovom štadióne i v rôznych športových kluboch (tenis, karate, joga…, ale aj cvičenie pre najmenších). Sídlia tu viaceré priemyselné firmy a poľnohospodárske družstvo, ktoré vytvárajú potenciálne pracovné príležitosti.

Obľúbeným miestom relaxu je  neďaleká vodná nádrž, ktorá poskytuje priestor pre viaceré kultúrno-spoločenské aktivity a podujatia. Rybárske zábavy i hody a taktiež „Country guláš“, kde sa môžu Lozorňania stretnúť aj so susedmi zo Zohoru, Stupavy, Kuchyne a Perneka, patria medzi najobľúbenejšie.

V priestoroch bývalých kasární môžete navštíviť unikátne múzeum historických vozidiel. Ak ste milovníkom cyklistiky alebo chodíte radi na túry, v okolí Lozorna si určite prídete na svoje.

3D PREHLIADKA:

Pozrite si našu 3D prehliadku. Pohybujete sa kliknutím myšou priamo na obraze – v priestore domu.

Chceli by ste vidieť nehnuteľnosť aj naživo?

Ozvite sa nám a dohodnite si termín obhliadky.